Herhangi bir misafirin takdir edeceği bir otel odası nasıl yapılır?

February 24, 2022

hakkında en son şirket haberleri Herhangi bir misafirin takdir edeceği bir otel odası nasıl yapılır?

İyi tasarlanmış bir misafir odası, konuksever ve rahat misafirlerinizi takdir edecektir.Herhangi bir misafirin beğeneceği otel odanızı nasıl oluşturacağınıza dair temel sağduyuyu özetleyen hızlı bir başvuru kılavuzu olarak hizmet etmektir.

Oteliniz ister lüks ister bütçeye uygun olsun, misafirleriniz otelden konfor, sıcaklık, rahatlık ve daha sade bir his bekleyeceklerdir.Bir otelin tasarımı, nihayetinde markanın imajına ve kişiliğine hitap eden şeydir.
 
Konaklama sektöründeyseniz, doğru otel mobilyalarına sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz.Otel mobilyalarının şık, konforlu ve pratik olması gerekir.Aynı zamanda iyi bir değer olması gerekir.Rahat bir yatak, muhtemelen otel misafirinin konaklama kalitesini belirleyecek en önemli kriterlerden biridir.Yatıştırıcı ve Dinlendirici İyi bir otel aynı zamanda "evde" yatıştırıcı ve rahatlatıcı hissi de sağlama yeteneğine sahiptir.Otel misafirleri, işlevsel, modern ve kullanımı kolay parçalar ister.Rahat bir yatak, stratejik olarak yerleştirilmiş bir masa ve bir gardırop, odayı mümkün olan en iyi şekilde kullanmayı kolaylaştıracaktır.Gerekli işlevsellikten yoksun mobilyalar, ziyaretçileri ağırlaştıracak.
 
Yeterli aydınlatmaya kolay erişim sağlamak çok önemlidir.Okumak, televizyon izlemek ve çalışmak için yatağın yanında aydınlatma olmalıdır.Misafirler odaya girdiklerinde bir ışığı açabilmelidir, böylece çevrelerini hızlı bir şekilde değerlendirebilirler.Bir bonus, bir gece lambası sağlayın.Otel odaları genellikle tanıdık olmayan ortamlardır ve misafirleriniz karanlıkta yollarını bulmak için yeterince iyi göremediğinde kazalar olabilir (ve muhtemelen olacaktır).
 
 
 
Cildi tahriş etmeyen yumuşak çarşaflar, doğru yastık, kullanılan elyaf türü ve ilmek sayısı, mükemmel bir uyku deneyimi yaşatan şeylerden sadece birkaçıdır.Bir seyahat anketinde, katılımcıların %78'i otellerin konforlu yataklar ve yumuşak yataklar sunması gerektiğini düşündüklerini söyledi.
 
Bagaj bankı, misafir odasında çok işlevli bir donanım haline geldi.Günümüzün modern otellerinde, paketleme veya açma için çok uygundur.Yeterli depolama alanı sağlayamasanız bile iyi tasarlanmış bir bagaj tezgahı da kullanışlı olabilir.Ayrıca oturma için ek bir yüzey görevi görebilir.
 
Ayaklarınızı uzatabileceğiniz rahat bir sandalyeyi kim sevmez ki?Misafirinizin dinlenebileceği, kitap okuyabileceği veya sessizce oturabileceği rahat bir alan tasarlayın.
 
Dahili USB şarj istasyonları ve kablosuz şarj
Akıllı konuşma cihazları (Amazon Echo'yu düşünün)
Akıllı Kontroller – Kapınızı açmaktan oda sıcaklığına ve oda servisine kadar her şeyi bir tablet ile kontrol eden uygulamalar
 
Bir üretici olarak, genellikle tasarım tamamlandıktan sonra bir projeye dahil ediliriz.Şimdi bunlardan en önemlisinin ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.Basitçe söylemek gerekirse, tasarım hayata geçirilmelidir.Henar Otel Mobilya üreticisi ile çalışmak işinizi kolaylaştıracaktır.
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Joanna Peng
Tel : 86-13928285584
Faks : 86-757-28339418
Kalan karakter(20/3000)